یک وب‌سایت برای کسب‌وکارها مهمه، چون به اونا اجازه می‌ده حضور آنلاین داشته باشن و به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنن. همچنین به ایجاد اعتبار و اعتماد در میان مشتریان بالقوه کمک می کنه.
زمان لازم برای طراحی و توسعه یک وب سایت بسته به پیچیدگی پروژه می تونه متفاوت باشه. یک وب سایت ساده رو میشه در عرض چند هفته ایجاد کرد، در حالی که یک وب سایت پیچیده تر ممکنه چندین ماه طول بکشه.
بله، تمام وب سایت ها را با یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) طراحی میشه که به مشتریان اجازه میده به راحتی محتوای وب سایت را خودشون به روز کنن.
یک وب سایت سفارشی به طور خاص برای یک مشتری طراحی شده ، در حالی که یک قالب آماده یک وب سایت از پیش طراحی شده است که می تواند با برند و محتوای مشتری سفارشی سازی شود. وب‌سایت‌های سفارشی انعطاف‌پذیری و ویژگی‌های منحصربه‌فردی رو ارائه میدن، اما بسیار گرون تر هستن.
این بستگی به پیچیدگی وب سایت و CMS مورد استفاده داره. بعضی از CMS ها کاربر پسند هستن و نیازی به دانش فنی ندارن، در حالی که برخی دیگر ممکن است به تخصص فنی نیاز داشته باشند. تمام سایت هایی که ما اجرا میکنیم دارای پنل مدیریت فارسی هستن، که طبق ویدیو آموزشی ای که برای کارفرما ارسال میکنیم، کارفرما به راحتی میتونه سایت خودش رو مدیریت کنه.
بله، تمام راهنمایی های لازم جهت خرید هاست و دامنه به کارفرما داده میشه، که در نهایت کارفرما میتونه این موارد رو خودش خریداری بکنه یا بسپاره ما براش تهیه کنیم.
بله، یک طراح وب سایت خوب اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما واکنش گرا و سازگار با موبایل هست، به این معنی که می تواند با اندازه های مختلف صفحه نمایش و دستگاه ها سازگار بشه.
هزینه طراحی وب سایت بسته به پیچیدگی پروژه، ویژگی های مورد نیاز و تجربه شرکت یا شخص طراحی و توسعه می تواند متفاوت باشد. مهم اینه که از قبل در مورد الزامات پروژه و بودجه با شرکت یا طراح سایت صحبت کنید تا ایده روشنی از هزینه های مربوط به اون بدست بیارید.