سلام! من رومینا روهنده هستم، کارشناس نرم‌افزار با بیش از ۷ سال تجربه در زمینه برنامه‌نویسی فرانت‌اند و وردپرس.

از سال ۹۴ به برنامه‌نویسی فرانت‌اند پرداختم و از سال ۹۸، وارد دنیای وردپرس شدم. در حال حاضر، به عنوان متخصص وردپرس، با بیش از ۵ سال تجربه در زمینه طراحی وب‌سایت و مشاوره وب، خدماتی متنوعی رو در این حوزه ارائه میدم تا به شما کمک کنم بهترین نتیجه رو از وبسایت خودتون و در فضای آنلاین کسب کنید.

با افزایش تخصصم در حوزه اجرای سایت های وردپرسی، از سال ۱۴۰۰، تونستم همزمان با کار حرفه‌ای خود، به آموزش طراحی سایت و تکنولوژی‌های آن بپردازم. با برگزاری دوره‌های آموزشی، تونستم با اشتراک‌گذاری تجربیاتم و آموخته‌هایی که به دست آوردم، به دانشجویانم کمک کنم تا به راحتی توانایی طراحی وب‌سایت و کسب درآمد از این طریق رو آموزش بدم..

اگر شما هم برای کسب و کارتون نیاز به مشاوره طراحی وب‌سایت، و یا آموزش طراحی وب‌سایت دارید، من همیشه آماده هستم تا به شما در این زمینه کمک کنم. با استفاده از فرم زیر میتونید اطلاعات تماستون رو قرار بدید تا در سریعترین زمان باهاتون تماس بگیرم.

"*" indicates required fields

مراحل آغاز به کار و رشد

بخاطر درخواست زیاد آموزش، از سال ۱۴۰۰ هم شروع به آموزش وردپرس به صورت محدود و خصوصی کردم.

اما از مهر سال ۱۴۰۱ با شروع قطعی و اختلالات اینترنت و مشکل در برگزاری کلاس های آنلاین تصمیم گرفتم یک دوره جامع و کامل آموزش وردپرس ضبط و منتظر کنم تا افراد بیشتری با هزینه کمتری بتونن از این آموزش ها استفاده کنن.

از سال ۱۳۹۸ هم در کنار کارم، شروع به یادگیری وردپرس کردم و بعد از حدود ۲ماه آموزش فشرده زیر نظر یک شخص با تجربه، در کنار برنامه نویسی فرانت اند به اجرای سایت های وردپرسی هم مشغول شدم.

بلافاصله بعد از اتمام کارشناسی، شروع به یادگیری طراحی سایت کردم و تو دوره های فرانت اند و asp.net شرکت کردم و  از سال ۱۳۹۵ به عنوان برنامه نویس فرانت اند مشغول به کار شدم.

من سال ۱۳۹۵ در رشته کارشناسی نرم افزاراز دانشگاه علم و صنعت پردیس بهشهر  فارغ التحصیل شدم.

برخی از نمونه کارها

وبسایت مجموعه کتاب اردیبشهت

وبسایت آکادمی دکتر حبیبی نسب

وبسایت مجموعه آموزشی راهینو

وبسایت رسمی شهاب مظفری

نظرات برخی از دانشجویان